דרך המשי - אקסס בארס
דף הבית >> חוגים סדנאות וקורסים >> אקסס בארס
 
מה יאפשר לך להכניס ולהעצים את הקסם, את האור ואת השמחה בחייך בקלות ובפשטות ?
תאר לך שיכולת לשחרר אמונות ומחשבות מעכבות, שיפוטיות, דרכי התנהלות לא בריאות בחיים בעזרת שיטה פשוטה ?

32 נקודות הקסם

לשחרור חסימות ולפתיחת אפשרויות לתכנות מחודש ומטיבתכירו את שיטת "בארס"
שיטת "Access Bars אקסס בארס™ מבית Access Consciousness מלמדת להרחיב את התודעה למגוון האפשרויות מעבר לכל דמיון, מאפשרת להיות בנוכחות מלאה ופשוט להיות.


הבארס תוקשרו ע"י גארי דאגלס, המייסד של אקסס קונצ'סנס, בשנות ה- 90. אלו 32 נקודות בראש שכאשר נוגעים בהן בעדינות, נמחקים שיפוטים, כפי שמוחקים "קבצי זבל" ממחשב, בקלות וללא מאמץ. נקודות אלה מפעילות מחשבות, דעות, אמונות, רגשות ושיקולים שאגרנו במהלך חיינו. 
הנקודות מתייחסות לכל מיני תחומים: שליטה, יצירתיות, כסף, ריפוי (הילינג), הגוף הפיזי, עצב, שמחה, שקט ושלווה, התבגרות ועוד. זהו תהליך מאוד מזין ומרגיע, המשחרר מטען אלקטרומגנטי ואיתו מחסומים שעד כה לא אפשרו לנו ליצור את מה שרצינו. כך מתבהרת החשיבה ומתפנה מקום ליצירת מציאות חדשה ומשמחת.


איך זה מתרחש? הפעלת BARS פשוטה. המטפל נוגע קלות בכל נקודה על ראש המטופל כדי לשחרר את האנרגיה.
קבלת תהליך זה קרויה "הרצה של ה- Bars"- תהליך שבדרך כלל משאיר אותנו עם תחושה של שלווה ושמוביל להתחדשות בחיינו.

הסדנה מיועדת לכולנו, כל מי שרוצה להרחיב מודעות, להגדיל שקט נפשי, להתחבר פנימה, להעצים שמחה, קלות, הגשמה. לאנשי מקצוע, מטפלים, מאמנים וכל מי שמרגיש את הקריאה. מוזמנים בשמחה.

האם אתם מוכנים לתת לעצמכם את המתנה ולאפשר לעצמכם כלי טיפולי יעיל ופשוט, עצירה והקשבה פנימה, פינוי רעשים, יצירת בהירות והגדלת שמחת החיים? מה יאפשר לכם לדעת שזה הדבר הנכון עבורכם? מה עוד אפשרי כדי שתוכלו לחיות את החיים הטובים ביותר שניתן?


מה מקבלים כשזוכים ב-BARS?  יוצרים בהירות, שקט במחשבות, נקודות מבט משתנות, שיפור ביצועי מחשבה ושיחרור מחשבות תקועות, היצירתיות פורחת, "סיפורים" משתחררים, תחושה של התחדשות והרפיה, של שמחה שמתעצמת והבנה שיש כאן כלי נגיש, פשוט וישים שמתחבר לשיטות טיפול רבות.

מעולם לא למדתי לטפל. האם זה מתאים לי? אם את/ה נמשכ/ת לזה- כנראה שכן. בכל מקרה תקבל/י שני טיפולים ותעניק/י שני טיפולים ביום הסדנא. רווח נקי. העבודה בהירה וקל ללמוד אותה, מקבלים חומר הדרכה מסודר, הכוונה לערוצי youtube ולתקשורת אינטרנטית שוטפת והעלות סבירה. 

אני כבר מכיר/ה מלא שיטות- אז מה יוסיף לי ה-BARS? הוא משתלב נהדר, קל ללמוד, אפקטיבי ביותר, עלות הסדנא כמו מספר סשנים פרטיים ולאחר סדנא של יום תוכל/י להתחיל לטפל. אם תבחר/י לעבור שלוש סדנאות עם שלושה מורים שונים, תוכל/י להתחיל ללמד ולהחזיר את ההשקעה :) ומה עוד?- פשוט נעים. זה יום של שיקום והתחדשות. יום של התחדשות ומנוחה. יופי של יום. 

סדנת יום בת 8 שעות בהנחייתה של נירית שפירא , מנחת סדנאות, מטפלת ומכשירה מטפלי "איזון חיים" ו"בארס".

עלות הסדנה - 1,150 ש"ח כולל מע"מ
 


 
 
אורנה שלו      טלפון: 050-4241222  |  דוא"ל: ornas@meshiway.co.il  |  כתובת: השקמה 45 שדי חמד