דרך המשי - דקלה סמוכה
דף הבית >> צוות המטפלים >> דקלה סמוכה
 
רפלקסולוגית בכירה מוסמכת על ידי "מכללת מדיסין"
תומכת לידה מוסמכת "מכללת קשת בענן"
בעלת תואר שני בחינוך והתמחות בבעיות קשב וריכוז "המכללה האקדמית קרית אונו"
 
בעלת ניסיון מקצועי עשיר ונרחב בטיפול במסגרות חינוכיות, קליניקות ובבית חולים בארץ.
מזה 16 שנים עוסקת בטיפול בילדים ומתבגרים בעלי הפרעות קשב וריכוז ומתאימה להם תוכנית טיפולית אינטגרטיבית הכוללת הוראה מתקנת ורפלקסולוגיה אשר מסייעת למתבגר להתמודד עם הפרעת הקשב ולעמוד במטלות הלימודיות.
בנוסף אני תומכת לידה (דולה) ומסייעת לנשים הסובלות מבעיות פריון  שונות באמצעות טיפול רפלקסולוגי.
 
הפרעות קשב ולקויות למידה
הפרעת קשב וריכוז  הינה הפרעה שכיחה אשר מתאפיינת בדפוס עקבי של חוסר קשב ו/או היפראקטיביות/אימפולסיביות שמתבטאים בצורה קיצונית יותר ביחס לילדים באותו שלב התפתחותי שאינם לוקים בהפרעה זו.
להפרעת קשב וריכוז השלכות משמעותיות על התפקוד בתחומי החיים השונים: האקדמי, החברתי והמשפחתי וכן עלולה להיות לה השפעה על ההתפתחות הרגשית.
הטיפול הרפלקסולוגי  בקליניקה,  הינו טיפול משלים שבא בנוסף לטיפול הקונבנציונאלי ואינו מהווה תחליף לו. רפלקסוגיה הינה טיפול במגע, אשר מלמד את הגוף להקשיב.
זוהי הקשבה תחושתית דרך כפות הרגליים, המאמנת ילדים/מבוגרים לעקוב אחר רצף של תחושות ובכך לחזק את יכולת הריכוז.
בטיפול הרפלקסולוגי נאמן את הילד או המבוגר קשב וריכוז דרך כפות הרגליים.
 
רפלקסולוגיה
רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול הוליסטית שמבוססת על ההנחה שבריאות מקורה בתנועה.
העיקרון המנחה את תורת הרפלקסולוגיה הוא השתקפות של כל איברי הגוף על פני אזורים מסוימים בכפות הרגליים. כף הרגל מהווה אמצעי אבחון ומשקפת את מצבו הבריאותי והנפשי של המטופל.
הטיפול שנעשה באמצעות עיסוי ולחיצות בנקודות שונות מטרתו, כאמור, ליצור הנעה ולעודד את תהליכי ההחלמה שקיימים בגוף. בעזרת טכניקת העיסוי ולחיצות באיזורים מדויקים בכפות הרגליים נוצרת זרימה, תנועה וסירקולציה טובים יותר. יכולת החיסון והריפוי העצמי של הגוף מוגברת וכך משתחררות חסימות פיזיות ורגשיות כגון: בעיות פריון, זירוז לידה, עצירות, אבנים בכליות, בעיות הורמונליות, דיכאון חרדה ועייפות כרונית, שרירים תפוסים, דלקות פרקים ועוד.
 
תומכת לידה
אני דולה מוסמכת ומנוסה , בעלת ידע וניסיון המאפשרים לי ללוות ולתמוך בך ובבן זוגך במהלך ההריון, לקראת הלידה, בלידה עצמה ואף לאחריה – בשלבי ההורות הראשונית.
תומכת לידה אינה הכשרה רפואית אך מספקת ידע רב, שבשילוב עם הניסיון שרכשתי בעבודה השוטפת בחדרי הלידה, אני עובדת בשיתוף פעולה עם הצוות הרפואי ומסוגלת לתת לכם מידע ובטחון לכל אורך הדרך ובכך לסייע לך להגיע לחוויית לידה חיובית ונעימה
.
רפלקסולוגיה בהריון - בנוסף לליווי בהריון אני משלבת רפלקסולוגיה ועיסוי לנשים הרות במהלך הפגישות אשר מסייעות להקלה על תסמיני הריון
(בחילות, צרבות, עצירות, כאבי ראש, בצקות חוסר איזון הורמונלי ומצבי רוח משתנים ועוד)
משבוע 38 ניתן לעשות מספר טיפולים לזירוז לידה.
 
 
אורנה שלו      טלפון: 050-4241222  |  דוא"ל: ornas@meshiway.co.il  |  כתובת: השקמה 45 שדי חמד