top of page

המלצות ממטופלים

לאחר מסע בן שנתיים במחיצתך, אני מרשה לעצמי להודות בעובדה כי יש מלאכים בינינו, ואת אחת מהם!!!מסעו של אדם נמשך על פני תקופה שלא ידועה לנו מראש ובמסלול לא ידוע (אח...לו רק היינו יודעים) ובמסעי שלי, בחלקו הלא פשוט בכלל, אני יכולה רק להודות על הזכות שניתנה לי לפגוש אותך.תודה על שיחות הנפש והתובנות אשר הובלת אותי אליהן, תודה על הטיפולים האנרגטיים הממוקדים והכל-כך יעילים אשר הרימו אותי מקרקעית התהום אל פסגת ההר, תודה על ההקשבה והסבלנות אשר גילית בכל שעה בה נזקקתי לך, תודה על יכולת הנתינה הבלתי נלאית שלך, ועל כמות בלתי מוגבלת של אהבה אשר קיימת בך.והכי חשוב אורנה, תודה על שאת תמיד עדיין כאן בשבילי..."

-עידו

-אמא של נ.

אני נרגשת ממך כל פעם מחדש, המומה ונדהמת מיכולות הנתינה שלך. עזרת לבני (בן השבע) באופן שגם הרופאים המומחים בתחום לא הבינו כיצד חל השינוי בתוצאות בדיקותיו. לא היה ברור להם מה עשיתי שהיטיב כ"כ עם התוצאות, לא היה לכך תקדים בכל הקריירה הרפואית שלהם.הם הנחו אותי" לא ברור לנו מה את עושה, אבל המשיכי לעשות זאת, זה עושה פלאות לילד". המשכתי לקחת את בני אלייך.בשתי הזדמנויות שונות זכיתי להיות חלק מערב נשים שהעברת , הוקסמתי ולמדתי רבות. המשיכי בעבודת הקודש הנפלאה שבחרת לעסוק בה, לחבק אנשים, לעזור ולרפא. אני בטוחה שתלווי אותי עוד רגעים רבים בחיים ותמיד תכווני אותי ליעוד שלי בדרך הנכונה והאנרגיות הקוסמיות שאת שולחת. הרבה נשיקות ותודות, באהבה גדולה. 

הסיפור שלי... שמי מאיה, והייתי מטופלת במרכז ההוליסטי של אורנה שלו מזה שלוש שנים. הגעתי אליה עם בעיות אלרגיה קשות מאוד. הייתי בטוחה שאין לבעיית האלרגיה שלי פתרון. קיבלתי כדורים שהייתי נוטלת כמעט מידי יום, כדורים שהיו מתישים ומעייפים אותי. בעונות שונות בשנה הייתי מקבלת זריקות וסטרואידים כדי לנשום יותר טוב. אפשר לומר, שלא הייתה לי איכות חיים. אני יכולה להעיד, שהייתי בטוחה שאף אחד לא יכול לעזור לי, הגעתי לאורנה קטנת אמונה והתחלתי בטיפולים. אני זוכרת שמטיפול לטיפול לקחתי פחות ופחות כדורים עברתי את העונות הקשות של השנה יותר בקלות. דבר שבעצם נתן לי את הכוח והאמונה שיש פתרון. היום אינני נוטלת כדורים כלל ולא מקבלת זריקות. איכות החיים שלי השתפרה פלאים. אני יכולה להתנהג ולהתנהל בלי פחד. אני ממליצה בחום ומניסיוני האישי לא להרים ידיים. הטיפול ההוליסטי עוזר מאוד. ולך אורנה, אין וכנראה לא יהיו מספיק מילים כדי להודות לך על שהחזרת לי את איכות החיים והאמונה שיש דברים שניתנים לפתרון.

-מאיה

את מהבוקר במחשבות שלי....

אני עדיין לא מעכלת את מה שעברתי אצלך אבל עובדתיתאני מרגישה הרבה יותר טוב,

הפיפי נשפך כמו מים וללא שום בעיות.

את פשוט תותחית....אין דברים כאלה.

(זה כתבה לי מטופלת אחרי ניתוח כשלא הצליחה לתת שתן. דקה לפני שחזרה לבי"ח כי הרופאים היו מודאגים היא הגיעה לטיפול)

הגעתי לאורנה אחרי שנתיים של דלקות גרון ואוזניים הולכות וחוזרות. רופא אחר רופא נתנו לי אנטביוטיקה ללא פיתרון לטווח הארוך.

אורנה פתחה לי עולם שלם- של מודעות, רוחניות, ריפוי.

היום אני כבר שנה ללא דלקת גרון אחת! ועם כלים שמלווים אותי מהרגע שקמה בבוקר עד שהולכת לישון.

אורנה שינתה לי את החיים, וגם לסובבים שלי שהלכו בעקבותיי.

-דנה

יש רגעים בחיים שאתה מרגיש קצת אבוד, קצת לבד, מבולבל וזקוק ליד מכוונת, לאוזן קשבת והכי חשוב לאיזון...אורנה, עברתי אתך תקופה ארוכה של כמעט שנתיים, הפכת לחלק מחיי. בטיפולים עצמם אבל גם מעבר, מעבר לשעות הטיפול כשנזקקתי לך.

ֿלמדתי על עצמי המון, עד היום אני שומעת את הקול שלך, את המילים שלך והכי חשוב את מה שלמדתי ממך על עצמי. לא ויתרת לי ולא ויתרת עלי גם כשהיה קשה. עברנו ביחד תהליך בו היית שותפה לכל חלק מחיי, וראית את כל מה שאני העדפתי לא להביט. למדתי אצלך את עצמי, וקבלתי את עצמי בחזרה במתנה.

-קרן

-עדן

מזה כמה שנים אני נמצאת בטיפול אצלך בשיטת "להאיר את לבנו".היות ויש לי מעט ידע ברפואה משלימה / הוליסטית מעט פקפקתי ביכולתו של הטיפול לחדש לי משהו בהתבוננות אל עצמי וביכולתי לקחת את מה שעולה ולהתקדם הלאה ולשנות.

לאחר מספר טיפולים התחלתי להיפתח יותר אנרגטית ולהבין כיצד שיטה זו שונה מאחרות.המפגש הטיפולי מאוד ממוקד ועוסק בכל תחומי החיים והאישיות ומעלה רק דברים ונושאים שתת המודע שלי בעצם מוכן לעסוק בהם ולפתור אותם. העובדה שהנושא ממוקד ובא מתוכי מאפשרת לי לא להתפזר יותר מידי ובעצם להתמיד במטרות קטנות וישימות ביום יום.וזה מבחינתי ההבדל המשמעותי מסוגי טיפולים אחרים שהתנסיתי בהם.

אני לא יודעת מה את עושה עם הילד. מה שזה לא יהיה, תמשיכי כך. מעולם לא ראיתי שיפור כזה בתוצאות בדיקות ללא כדורים" – את המשפט הזה אמרה מנהלת מחלקה בבית החולים שיבא במסגרת המעקב השגרתי אחר הבן שלי, לאחר שסיים את הטיפול אצל אורנה.הטיפול אצלה האיר את דרכנו, את דרכי ואת דרכי ילדיי ( טיפלנו בנושאים שונים , פיזיים ומנטלים). הטיפול עמוק ועם זאת לא חודרני, התוצאות לא מאחרות לבוא (יחסית לסוגי טיפולים אחרים שאני מכירה).האסימונים נופלים (גם לדור שלא הכיר אותם), האווירה נעימה והחום הופכים את הטיפול למיוחד כפי שהינו.

-ע. והילדים

לבן שלי היו כתמים בכל הגוף, טיפלנו בכל דרך אפשרית אך הם חזרו ובאו.הבן שלי לא הסכים לטיפולים יותר ובניסיון אחרון הסכים להגיע אלייך (הגענו מהמלצה). הוא השתכנע לעלות למיטה אחרי שהראית  לו שאת כמעט ולא נוגעת בו, לא דוקרת ולא מכאיבה.הטיפול הנעים, השקט וההבנה כי התופעה הינה רגשית ופיזית גרמו לו לרצות לחזור לטיפולים נוספים.ברוך השם- אנחנו נקיים.א.(טיפולים באלרגיה, במיוחד אצל ילדים)

cancer

גם אם אנחנו סקפטים, גם אם אנחנו מאוד "ריאלים",
מתן הזדמנות, פתיחת הראש והלב,מביאים אותנו לדברים חדשים

לשמחתי הרבה, הרפואה הקונבנציונלית מפנה היום מטופלים (גם מטופלי סרטן) לרפואה המשלימה.
אונקולוגים, כירורגים, נוירולוגים מאמינים ברפואה האנרגטית. (הילינג, רייקי וכד').
אז...גם אם זה בשלב 3 של המחלה, גם אם זה נראה רע, אל תוותרו, 
נסו כל דבר שיכול לסייע.

bottom of page