פירוש שמות נומרולוגיה

אין ספק כי פירוש שמות נומרולוגיה הינו תחום אשר מעסיק כל אחד, ובפרט הורים טריים, או הורים עתיידים. ניתן לראות כי בעקבות הביקוש הרב סביב הנושא של פירוש שמות נומרולוגיה, קיים היצע של מידע עשיר במיוחד ברשת. עם זאת, בכל הנוגע לאמינות ולאפקטביות של פירוש שמות נומרולוגיה, מומלץ לפנות לאיש מקצוע, אשר מתמחה בתחום. אורנה לוי הינה הילרית ומטפלת הוליסטית מוסמכת ובעלת ניסיון רב שנים אשר סיידה את ״דרך המשי״. לפני שנים רבות, גילתה את שיטת הטיפול ההוליסטי - ״להאיר את לבנו באינסוף, ריפוי אנרגתי״ בעזרתו, הצליחה להירפא בעצמה באופן שלם ומוחלט. החשיפה של אורנה לאפקטביות המוחלטת של הטיפולים וההשפעה החיובית שלהם עליה ועל אנשים רבים, גרמה לה לשנות את ייעודה בחיים, ולהפוך להיות מטפלת, עבור אחרים. השיטה הופכת את המטופל למאוזן, בריא, רגוע ומאושר יותר. את השיטה הרלוונטית למעשה אורנה במשך שנים, לצד שיטות נוספות כגון טיפולים בקלפים טיפןליים, לימודי קבלה, הילינג גבוה ותקשור, טארות, תטא הילינג, נורמולוגיה, טוטם, אקסס בארס ועוד. כיום, אורנה מעניקה לכל מטופל את הטיפול המסור והאישי ביותר, תוך שיח, הקשבה, ומודעות. כמו כן, אורנה מציעה פירוש שמות נומרולוגיה, שם לפי נומרולוגיה, התאמה נומרולוגית לפי שם, נומרולוגיה לפי שם ותאריך לידה ועוד. 

 

שם לפי נומרולוגיה

 

שם לפי נומרולוגיה אומר כי בכל אדם יש פוטנציאל לנהוג באופן כזה או אחר, כאשר השילוב בין תאריך הלידה לשם, יוצר תבנית אישיות. בשנים האחרונות, ניתן לראות כי יותר ויותר אנשים בוחרים להתייעץ עם אנשי מקצוע בבחירה של שמות הן לבנים והן לבנות. כמובן כי מומלץ לבחור אך ורק באיש מקצוע אמין, מקצועי, בעל ניסיון רב בתחום, והכירות מעמיקה עם עולם הנורמולוגיה. כך תוכלו להבטיח ייעוץ אמיתי, כנה, וכמובן כזה שיתאים לכם באופן אישי ויענה על הצרכים שלכם. 

 

התאמה נומרולוגית לפי שם

 

אין ספק כי בעשור האחרון החשיבות והמודעות סביב שמות הולכת וגוברת. אנשים רבים בארץ ובעולם בוחרים לשנות את השם שלהם, הורים עתידיים משקיעים מחשבה רבה בבחירת השם המושלם, ועוד ועוד. בהתאם לכך, וכתוצאה, ישראלים רבים בוחרים לפנות לנורמולוג מוסמך, כזה שמכיר את התחום לעומק ולרוחב, ויכול לייעץ להם לבחור את השם המתאים ביותר לתינוק החדש. התאמה נומרולוגית לפי שם הינו תחום רחב ומגוון במיוחד, כאשר טוען כי הצמדת ערך מספרי לאותיות השם, וחיבור האותיות, מעניק משמעות רבה אשר יכולה להשפיע על אותו אדם. 

 

נומרולוגיה לפי שם ותאריך לידה

 

אורנה לוי הינה הילרית ומטפלת הוליסטית מוסמכת ובעלת ניסיון רב שנים אשר סיידה את ״דרך המשי״. לפני שנים רבות, גילתה את שיטת הטיפול ההוליסטי - ״להאיר את לבנו באינסוף, ריפוי אנרגתי״ בעזרתו, הצליחה להירפא בעצמה באופן שלם ומוחלט. החשיפה של אורנה לאפקטביות המוחלטת של הטיפולים וההשפעה החיובית שלהם עליה ועל אנשים רבים, גרמה לה לשנות את ייעודה בחיים, ולהפוך להיות מטפלת, עבור אחרים. השיטה הופכת את המטופל למאוזן, בריא, רגוע ומאושר יותר. את השיטה הרלוונטית למעשה אורנה במשך שנים, לצד שיטות נוספות כגון טיפולים בקלפים טיפןליים, לימודי קבלה, הילינג גבוה ותקשור, טארות, תטא הילינג, נורמולוגיה, טוטם, אקסס בארס ועוד. כיום, אורנה מעניקה לכל מטופל את הטיפול המסור והאישי ביותר, תוך שיח, הקשבה, ומודעות. כמו כן, אורנה מציעה שירותי נומרולוגיה לפי שם ותאריך לידה לקהל הרחב, הן להורים טריים והן להורים עתיידים, ובכלל לכל מי שמעוניין לשנות את שמו, או מסתקרן בנושא. 

הילינג1.jpg