תכנות התת מודע

טיפול בתת מודע

תכונת התת מודע הינה רחבה, מסתורית ומעניינת במיוחד. ניתן לראות כי בעשורים האחרונים, בני אדם מכל העולם וישראל, בוחרים ומתעניינים לחקור אודות תכונת התת מודע. למעשה, ניתן לומר כי תכונת התת מודע הינה ברובה מסתורית, אך בהחלט ניתן ומומלץ לקרוא ולחקור בנושא. למעשה, תכונת התת מודע מתחילה בהגדרתו של פרויד, אשר חילק את נפש האדם למודע, סמוך למודע, ותת מודע. כמובן כי בכל הנוגע לטיפול בתת המודע, יש לפנות אך ורק למטפלת מוסכמת אשר מכירה את התחום ועברה התמחות. אורנה לוי הינה הילרית ומטפלת הוליסטית מוסמכת ובעלת ניסיון רב שנים אשר סיידה את ״דרך המשי״. לפני שנים רבות, גילתה את שיטת הטיפול ההוליסטי - ״להאיר את לבנו באינסוף, ריפוי אנרגתי״ בעזרתו, הצליחה להירפא בעצמה באופן שלם ומוחלט. החשיפה של אורנה לאפקטביות המוחלטת של הטיפולים וההשפעה החיובית שלהם עליה ועל אנשים רבים, גרמה לה לשנות את ייעודה בחיים, ולהפוך להיות מטפלת, עבור אחרים. השיטה הופכת את המטופל למאוזן, בריא, רגוע ומאושר יותר. את השיטה הרלוונטית למדה אורנה במשך שנים, לצד שיטות נוספות כגון טיפולים בקלפים טיפןליים, לימודי קבלה, הילינג גבוה ותקשור, טארות, תטא הילינג, נורמולוגיה, טוטם, אקסס בארס ועוד. כיום, אורנה מעניקה לכל מטופל את הטיפול המסור והאישי ביותר, תוך שיח, הקשבה, ומודעות. כמו כן, אורנה מציעה מידע אודות תכונת התת מודע, שליטה בתת מודע, מה זה תת מודע  ועוד.

 

שליטה בתת מודע

 

שליטה בתת מודע יכול להיות כלי עוצמתי במיוחד, ובעיקר, אפקטיבי עבור כל אחד ואחת. כמובן כי כמו כל דבר, יש ללמוד, לחקור ולתרגל זאת, זאת על מנת לשפר את חיינו, את ההרגשה הפנימית והפיזית שלנו כאחד. 

מה זה תת מודע 

 

אורנה לוי הינה הילרית ומטפלת הוליסטית מוסמכת ובעלת ניסיון רב שנים אשר סיידה את ״דרך המשי״. לפני שנים רבות, גילתה את שיטת הטיפול ההוליסטי - ״להאיר את לבנו באינסוף, ריפוי אנרגתי״ בעזרתו, הצליחה להירפא בעצמה באופן שלם ומוחלט.  השיטה הופכת את המטופל למאוזן, בריא, רגוע ומאושר יותר. את השיטה הרלוונטית למדה אורנה במשך שנים, לצד שיטות נוספות. כיום, אורנה מעניקה לכל מטופל את הטיפול המסור והאישי ביותר, תוך שיח, הקשבה, ומודעות. כמו כן, אורנה מעניקה מענה עבור כל מי שמתעניין מה זה תת מודע.

הילינג1.jpg